מה ואיך להעניק מתנה לתינוקת שנולדה?

ניני מתנות ליולדת

אם אתם מחפשים מתנות ליולדת בת, נראה שחברים או מכרים שלכם, זכו לחבוק תינוקת חדשה, מתנות ליולדת בת – הדרך שלכם להביע את השמחה וההתרגשות.
רבים מאתנו מכירים את האנשים הגאונים במתנות, לכל אירוע הם מגיעים כאשר בידם מתנה מעוצבת בחן ועל פניהם חיוך רחב, בדרך כלל המתנה שלהם מועילה ומתאימה וכולם יוצרים מרוצים. לא כולם נולדו כאלו, יש אנשים שאפילו לא שמים לב שיש צורך במתנה או בשי כזה או אחר בהזדמנויות שכן מצדיקות מתנה, לעתים, גם כאשר הם מוצאים לנכון להעניק מתנה, קשה להם מאד לבצע את הבחירה, העיצוב, הם גם נבוכים מעצם הנתינה של העיצוב. מתנה לתינוקת שנולדה מהווה עבור אנשים מן הזן הזה אתגר משמעותי מאד, לא תמיד הם מצליחים לבחור את המתנה באופן נכון, את העיצוב הם יעדיפו לתת למישהו אחר לבצע, גם את המתנה הם יעדיפו להעביר דרך משלוח או על ידי גורם שלישי כדי לא לגרום לעצמם למבוכה. מתנה להולדת בת, חשוב לתת כדי לשמוח ולשמח, ניתן להיעזר באנשים שזה המקצוע שלהם כדי להצליח להעניק את המתנה המושלמת.

מתנה להולדת בת – כך תבחרו באופן הכי מתאים את המתנה לתינוקת שנולדה.

ראשית, נסו לחשוב מה אתם הייתם שמחים לקבל לרגל הולדת הבת, נכון, לא כולם בעלי העדפות דומות, אולם נסו להיכנס לנעליו של מקבל המתנה כאשר אתם בוחרים את המתנה, נסו לחשוב בראש שלו ולהכניס את עצמכם לצורת החשיבה שלו.
צרפו פתק החלפה אם מדובר במוצר שניתן להחליפו באחר כדי שההורים יוכלו ליהנות מהמתנה שרכשתם עבורם גם אם מדובר בבחירה שאינה מספיק מתאימה להם.
יש לעצב את המתנה באופן מושך ויוקרתי, עיצוב כזה מחפה גם על מתנה שאינה מוצלחת מספיק או כזו שלא הושקעה בה מספיק מחשבה.
את הענקת המתנה ניתן להעניק בכוחות עצמכם – אם אתם עומדים לבקר את התינוקת החדשה, לעתים מומלץ להעדיף להיעזר בחברת שליחויות כאשר אינכם בקשר קרוב מספיק כדי לבקר את היולדת הטרייה ואת התינוקת החדשה.
משלוח מתנה ליולדת ניתן לבצע גם לאזורים רחוקים ואפילו לחו”ל, גם לידידים שאינם שוהים בקרבת מקום מגיעה התייחסות לאירוע המרגש שהם חוו כרגע.

אירוע חשוב כזה כמו לידת בת, חשוב לציין אותו באופן מכובד, מתנות ליולדת בת – הדרך בה אתם מתרגשים ושמחים יחד עם ההורים המאושרים.

כך תוכלו לשלוח להורים הטריים את הברכות שלכם

אתר ניני - מתנות מקוריות ליולדת

כך תוכלו לשלוח להורים הטריים את הברכות שלכם.
כאשר ידידים או מכרים שלכם חווים חוויה מרגשת כזו כמו הצטרפות של תינוק חדש למשפחה, מדובר באירוע שמצריך התייחסות מצדכם כחברים.
לא משנה אם זה בן או בת, לא תמיד גם חשוב אם מדובר בלידה ראשונה, או שהזוג המאושר כבר חווה חוויה כזו, אם אתם מיודדים, תצטרכו להביע את התרגשותכם ושמחתכם, על ידי משלוח של מתנה מעוצבת לרגל הלידה. לידה היא חוויה מרגשת ומעצימה, מדובר בעולם רגשי חדש לגמרי שההורים נחשפים אליו, ההתרגשות שלהם עצומה, חשוב בתור חברים להשתתף בשמחתם ואף לחשוף בפניהם את העובדה שאנו מתרגשים ומאושרים יחד אתם. גם אם מדובר במרחק גאוגרפי גדול, אסור להתעלם מאירוע חשוב שכזה, ניתן לשלוח מתנות מעוצבות ליולדת גם למרחקים גדולים ואפילו לחו”ל.
מתנות לתינוקות – הדרך להעניק קבלת פנים חמימה לתינוק חדש שנולד.
לא כולם יודעים כיצד להעניק את המתנה הכי מתאימה, לא כולם נולדו עם ידי זהב שיודעות לעצב משלוחים מרשימים ומתנות מעוצבות, ישנם האנשים שמתנות לתינוקות שנולדו זה עתה מהווים עבורם אתגר כמעט בלתי עביר, מדובר בדרך כלל באנשים השכליים והראליים שמתקשים להחליט מה מתאים להעניק בכל אירוע ואיך כדאי לעצב את המתנה, לאנשים מסוג זה, נועדו חנויות המתנות למיניהן, כמו כן, אנשים מן הזן הזה, יכולים לבקש שירות משלוח עד לבית ההורים הטריים, כך יחסכו מעצמם את המבוכה שבדרך כלל נלווית אצלם לכל נתינת מתנה. דרך זו גם מאפשרת לחסוך זמן ואף לשלוח מתנות ליולדת לאזורים מרוחקים במיוחד, גם ליעדים מחוץ לישראל.
את המתנה המעוצבת יש לבחור באופן שמתאים למגדר של הילד, מתנות לבן הן בדרך כלל בצבע תכלת, מתנות לבת – בדרך כלל מקבלות את הצבע הוורוד או האדום. לא חובה לבחור עיצובים דווקא בצבע הזה, ניתן לבחור צבעים שהולמים את שני המינים בו זמנית, צבעים כאלו עדיפים במיוחד כאשר מדובר במתנה איכותית שעתידה לשמש את ההורים גם בלידה הבאה, לדוגמה, שמיכה איכותית ויקרה, כמו גם ריהוט לחדר תינוקות, מומלץ לרכוש בצבעים ניטרליים שמתאימים לתינוקות בנים ולתינוקות בנות באותה המידה. בגדים, כמו גם אביזרים אחרים שמקובל להשתמש בהם רק לתינוק אחד – עדיף לשים לב לצבע המתנה והעיצוב אותם אנו מעדיפים לבחור.

כאשר אתם מחפשים מתנות לתינוקות, נסו לבצע את הבחירה החכמה שתשמח את ההורים ותועיל להם ולתינוק החדש שנולד.

מתנה מקורית ליולדת

תינוק חדש נולד? אחד הדברים הראשונים שעושים ידידי המשפחה הנרגשים הוא בחירת ורכישת מתנות מקוריות ליולדת ולתינוק שתועלנה ותשמחנה את ההורים הטריים. בכתבה שלפניכם תוכלו למצוא רעיונות מיוחדים ומועילים של מתנה מקורית ליולדת ולתינוק הרך.

כניסה לחנות לאביזרי תינוקות או גלישה באתר המציע מתנות לתינוק הטרי הן חוויה מסחררת ומיוחדת. המבחר של המתנות המוצעות ליילודים הוא גדול ורחב. תוכלו למצוא בתוכו את כל העולה על דעתכם. אביזרים הקשורים בביגוד, חפצי נוי לחדרו של התינוק, קרמים מטפחים לעורו הרך ומצעים קטנטנים לעגלה או לעריסה. במה כדאי לבחור, ואילו מתנות תהיינה מועילות באמת ותשמחנה את ההורים ואת המשפחה אך בעיקר, היכן נמצא מתנות מקוריות ליולדת ולתינוק שתרגש את היולדת, תשמש אותה ותשאיר חותם? הדבר תלוי, כמובן, בפרמטרים רבים, כמו הצרכים הספציפיים של כל משפחה ומשפחה ובהעדפות הפרטיות שלה. נסו להביא זאת בחשבון בבחירת המתנה תוך שילוב ההמלצות שתובאנה לפניכם.
מתנה מקורית ליולדת

מתנה מקורית ליולדת – פריט לבוש משולב במתנות נוספות

אחד הפריטים הבסיסיים ביותר והנצרכים ביותר עבור תינוק חדש הוא בגדי גוף לתינוקות. אמנם זה לא בדיוק הטייפ קאסט של מתנה מקורית ליולדת אך עם תוספות ועיצוב מרשים זה בהחלט יכול לעשות את העבודה. בגדי גוף, בניגוד לגופיות ומכנסונים הם בעלי אפשרויות לבישה ופשיטה נוחות וקלות, המהווים את מערכת הלבוש הבסיסית של התינוק. ניתן להלבישם כפי שהם, ללא בגד עליון, ואפשר להלביש מעליהם בגד מעוצב. קיומה של מערכת בגדי גוף גדולה ומגוונת חשובה מאד לאיכות החיים בתקופה הראשונה של החיים. בתקופה זו התינוק מרבה ללכלך ולהרטיב את בגדיו, ומערכת הלבוש הבסיסית זקוקה לתחלופה חוזרת ונשנית ולכביסות רבות. קל ופשוט יותר להתנהל כהורים לתינוק רך כשאינכם צריכים לדאוג כל הזמן שמא הגופייה עדיין במכונת הכביסה או על מתקן התלייה, אלא יש מבחר גדול בארון הבגדים.

מתנות מקוריות ליולדת ולתינוק – התוספות

אז אלו מתנות מקוריות ליולדת ולתינוק תוכלו לרכוש לתינוק הטרי? ומה ניתן להוסיף למתנה? קטגוריית התוספות למתנות רחבה ומגוונת. תוכלו למצוא בה חיתולי בד הנדרשים כל כך בתקופה הראשונה של החיים, סדינים מעוצבים ומדוגמים לעריסת התינוק או לעגלת השכיבה שלו, שלל קשקשנים ובובות נוי המעניקים אווירה מתוקה ותינוקית לחדרו של היילוד, משחות וקרמים מטפחים למריחה ועיסוי גופו ופניו, מגבות מחממות לעטיפת התינוק עם סיום הרחצה, שמיכות פרוותיות ומדוגמות, מברשות לניקוי בקבוקים וסינרים קטנים שישמרו על ניקיון התינוק בשעת הארוחה. ניתן לקנות חבילת מוצרים או מוצר בודד, לארוז חבילה מפנקת או לרכוש מארז מוכן ומעוצב.

לסיכום, נראה כי לעניין מתנות לתינוק החדש, רק השמים הם הגבול. חשוב לבחור מתנה מקורית ליולדת ולתינוק שתספק את צרכיה ותשמש אותה בעתיד הקרוב. על ידי הגדרת המטרה שלכם בקניית המתנה, התקציב העומד לרשותכם והצרכים הספציפיים של ההורים הנרגשים, תוכלו להחליט איזו מתנה ליולדת היא המועדפת, ולשמח את המשפחה המתרחבת.

מתנות לידה מעוצבות

מחפשים מתנות מעוצבות ליולדת? יש מגוון עצום של אפשרויות שתוכלו להעניק לרגל הלידה.
כמובן שלפני הכול עליכם לחשוב על היולדת ולנסות לחשוב מה יכול לקלוע לטעמה ולשמח אותה.

בואו וחשבו על היולדת שאתם יוצאים כעת לבקר אותה. איזו מתנה תשמח אותה? איזה פריט יוכל להגשים לה את החלום ולתת לה הרגשה שחשבתם עליה וחיפשתם לתת לה את הטוב ביותר? יש יולדות שתשמחנה יותר מכל לקבל זר מתוק או עיצוב של שוקולדים. בימים קשים אלו יוכלו המתוקים הללו לעזור לרומם את מצב הרוח ולתת כוחות להתמודד מול ההורמונים המשתוללים… אך רוב הנשים תשמחנה דווקא לקבל מתנות שימושיות שתחסוכנה מהן קניה – שמיכה יפה, בגד מתוק או צעצוע שימושי לתינוק. בכל מקרה חשוב לעצב את המתנה לעיצוב מרשים!

מתנות לידה מעוצבות

מתנות לידה מעוצבות – כיצד לבחור?

שלב ראשון – מה ישמח את היולדת

לפני הכול חשבו מה יוכל לשמח את היולדת. האם מתנת לידה מפנקת ומרגשת עבור התינוק הרך? אולי סט צעצועים מרשים? בגד לרך הנולד? חשוב למצוא את הרעיון המוצלח שיקלע לטעמה של היולדת. וזאת כדי שהיא תשמח באמת עם המתנה ולא תתאמץ להביע הערכה ושמחה למרות האכזבה.

שלב שני – מהן האפשרויות?

כעת עליכם לבחון את האפשרויות שניצבות מולכם. יש מגוון עצום של מתנות שמתאימות ליולדת ולתינוק. מתנות מעוצבות ליולדת עשויות להכיל מגוון פריטים שמתאימים לעיתוי. בגדים לתינוק, טיטולים וסבונים, מגבות, בובות נעימות ועוד ועוד. בחרו בשימת לב את המתנה שתשמח את ליבה של היולדת אליה אתם כעת יוצאים.

שלב שלישי – עיצוב מושקע

מתנות לידה מעוצבות עושות יופי של עבודה. כאשר המתנה מעוצבת בסגנון עכשווי ומושקע המתנה יוצרת רושם מיוחד על המקבלת. היא רואה מול עיניה מתנה מעוצבת ומרגישה שחשבתם עליה והשקעתם בשבילה את הטוב והמתאים ביותר. מתנות מעוצבות ליולדת מתקבלות ברוב שמחה ומעטרות את חדרה של היולדת. היא מביטה שוב ושוב על מתנות לידה מעוצבות וליבה מתמלא באושר.

שלב רביעי – צרפו ברכה

חשוב לצרף למתנה ברכה לבבית ואישית שנכתבת בכתב ידכם ליולדת. כן, גם בעידן בו אתם מרבים לשלוח הודעות טקסט זה לזה בכל רגע נתון אין כמו ברכה שנכתבה בכתב יד. אחלו לה את כל הטוב והשפע, וזכרו להרעיף תמיכה ושמחה לרגל השמחה הגדולה.
בחירת מתנה מעוצבת תשמח את היולדת מאוד, היא תיהנה לחוש את ההתרגשות שלכם!

עוגת טיטולים

מחפשים רעיון שובר שגרה למתנה ליולדת?
רוצים להעניק שי מעוצב ובלתי נשכח? לא קל להחליט מהי המתנה המוצלחת.

כאשר תרים אחר רעיון מוצלח עבור מתנה ליולדת ניצבים בפני אתגר לא פשוט. מצד אחד אתם מעוניינים לשמח ולהפתיע עם מתנה מוצלחת ובלתי נשכחת, אך מצד שני אתם לא באמת יודעים מה ייקלע לטעמה של האם ואיזו מתנה תשמח את ליבה. יש בתחום מגוון מתנות שעשויות להתאם למטרה. פרחים או זר מתוק? פריט שימושי לתינוק או צעצוע? בגד או שמיכה? לא חסר מה לקנות. השאלה היא אם היולדת תשמח לקבל את הפריטים שאתם בחרתם על פי הטעם האישי שלכם… ההמלצה שלנו היא לרכוש עבור היולדת עוגת טיטולים, זו מתנה מוצלחת שתקלע לטעמה של היולדת ותהיה שימושית ללא כל ספק!
עוגת טיטולים

עוגת טיטולים – המתנה המוצלחת!

יש מוצר שימושי שאין אימא שלא משתמשת בו והוא טיטול… בשנים הראשונות של גידול הילד הופך מוצר זה להיות פריט אלמנטרי ורב שימושי בבית. לכן מתאים מאוד לתת מתנה שמאגדת בתוכה טיטולים. אמנם טיטולים סתם כך זו לא מתנה כלל כי אם מוצר שימושי. אבל כאשר מעצבים את הטיטולים ביד מקצועית מתקבלת תוצאה נפלאה! כל יולדת תשמח לקבל מתנה כזו.

תוכלו להזמין אצל מעצבת מקצועית עוגה שעשויה מטיטולים. המרכיב הבסיסי של ה’עוגה’ הוא כמובן הטיטולים. המתנה משלבת אובייקטים נוספים ומרכיבי עיצוב להשגת תוצאה נאה. כאשר היולדת תקבל לידיה את המתנה היא תשמח מאוד ותהיה מופתעת בהחלט כי אכן מדובר במתנה מוצלחת שמתאימה מאוד ללידה אך בעיקר- שימושית ופרקטית במיוחד לשבועות הראשונים לאחר הלידה כשמתרגלים לרעיון ההורות והרכישות מרובות. כמובן שתוכלו לבחור ‘עוגות’ בעיצובים שונים, וכן להתאים את העיצוב למין היילוד – עוגה ורודה לבת ותכולה לבן. גם עבור מתנות לתאומים ניתן ליצור שילוב מעניין של עוגה שמתאימה לשני המינים. העוגה הזו תהיה שימושית מאוד עבור היולדת, והיא באמת תרצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. היא תשתמש בטיטולים במהירות כדי לא לגלות כעבור שבועות מספר כי הם קטנים מידי לתינוק שעולה במשקל בקצב מהיר… בחרו את העוגה היפה והמוצלחת שתעורר את הרושם הרצוי, זו מתנה נהדרת ובלתי נשכחת שהיולדת תודה לכם עליה שוב ושוב.

חיפשתם מתנה מוצלחת? רציתם להעניק שי בלי נשכח? בחרו עוגת טיטולים ותוכלו לבחור את העיצוב המוצלח שמוצא חן בעיניכם. המתנה הזו תפאר את חדרה של היולד ותזכיר לה אתכם בכל עת. כך תצליחו להפתיע עם מתנה מוצלחת ובלתי נשכחת!