עוגת טיטולים

מחפשים רעיון שובר שגרה למתנה ליולדת?
רוצים להעניק שי מעוצב ובלתי נשכח? לא קל להחליט מהי המתנה המוצלחת.

כאשר תרים אחר רעיון מוצלח עבור מתנה ליולדת ניצבים בפני אתגר לא פשוט. מצד אחד אתם מעוניינים לשמח ולהפתיע עם מתנה מוצלחת ובלתי נשכחת, אך מצד שני אתם לא באמת יודעים מה ייקלע לטעמה של האם ואיזו מתנה תשמח את ליבה. יש בתחום מגוון מתנות שעשויות להתאם למטרה. פרחים או זר מתוק? פריט שימושי לתינוק או צעצוע? בגד או שמיכה? לא חסר מה לקנות. השאלה היא אם היולדת תשמח לקבל את הפריטים שאתם בחרתם על פי הטעם האישי שלכם… ההמלצה שלנו היא לרכוש עבור היולדת עוגת טיטולים, זו מתנה מוצלחת שתקלע לטעמה של היולדת ותהיה שימושית ללא כל ספק!
עוגת טיטולים

עוגת טיטולים – המתנה המוצלחת!

יש מוצר שימושי שאין אימא שלא משתמשת בו והוא טיטול… בשנים הראשונות של גידול הילד הופך מוצר זה להיות פריט אלמנטרי ורב שימושי בבית. לכן מתאים מאוד לתת מתנה שמאגדת בתוכה טיטולים. אמנם טיטולים סתם כך זו לא מתנה כלל כי אם מוצר שימושי. אבל כאשר מעצבים את הטיטולים ביד מקצועית מתקבלת תוצאה נפלאה! כל יולדת תשמח לקבל מתנה כזו.

תוכלו להזמין אצל מעצבת מקצועית עוגה שעשויה מטיטולים. המרכיב הבסיסי של ה’עוגה’ הוא כמובן הטיטולים. המתנה משלבת אובייקטים נוספים ומרכיבי עיצוב להשגת תוצאה נאה. כאשר היולדת תקבל לידיה את המתנה היא תשמח מאוד ותהיה מופתעת בהחלט כי אכן מדובר במתנה מוצלחת שמתאימה מאוד ללידה אך בעיקר- שימושית ופרקטית במיוחד לשבועות הראשונים לאחר הלידה כשמתרגלים לרעיון ההורות והרכישות מרובות. כמובן שתוכלו לבחור ‘עוגות’ בעיצובים שונים, וכן להתאים את העיצוב למין היילוד – עוגה ורודה לבת ותכולה לבן. גם עבור מתנות לתאומים ניתן ליצור שילוב מעניין של עוגה שמתאימה לשני המינים. העוגה הזו תהיה שימושית מאוד עבור היולדת, והיא באמת תרצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. היא תשתמש בטיטולים במהירות כדי לא לגלות כעבור שבועות מספר כי הם קטנים מידי לתינוק שעולה במשקל בקצב מהיר… בחרו את העוגה היפה והמוצלחת שתעורר את הרושם הרצוי, זו מתנה נהדרת ובלתי נשכחת שהיולדת תודה לכם עליה שוב ושוב.

חיפשתם מתנה מוצלחת? רציתם להעניק שי בלי נשכח? בחרו עוגת טיטולים ותוכלו לבחור את העיצוב המוצלח שמוצא חן בעיניכם. המתנה הזו תפאר את חדרה של היולד ותזכיר לה אתכם בכל עת. כך תצליחו להפתיע עם מתנה מוצלחת ובלתי נשכחת!

Selected

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.