איזו מתנה קונים ליולדת

מתנות מושלמת ליולדות מאושרות

אולי אחת השאלות הקשות שאנחנו שואלים את עצמנו כאשר נודע לנו שחברה, או אשתו של חבר ילדה בבית חולים, היא מה מביאים ליולדת הטריה. מה שולחים לה, איך שולחים לה?

ניני פרחוניכאשר מדובר בחברים לעבודה או בעסק שאחת מעובדותיו ילדה, אינכם מכירים בהכרח את הצרכים והטעם של ההורים הטריים. גם אם מדובר בחברים, לא תמיד אתם יודעים כבר במעמד הלידה מה יצטרך הזוג או הילוד הטריים. פרחים היו יכולים להיות פתרון טוב, אבל בבתי יולדות רבים כבר לא מרשים להכניס פרחים לחדר היולדת, ושוקולדים בוודאי היא כבר קיבלה מכל יתר העולם. אז מה עושים? ניני מתנות לידה, היא מתנה חדשה בשוק המתנות ללידה. ניני מעצבת, מרכיבה, אורזת ומשלחת חבילות ומארזים מדהימים המוכנים למשלוח לכל מקום בארץ ובעולם (כולל בתי חולים) עם המון אהבה ותכנים מאוד שימושיים לאמא הטרייה ולתינוק החדש. חבילות הלידה של ניני הן מרגשות, מתוקות, צבעוניות ומתאימות במיוחד כפתרון של מתנות ליולדת שכל יולדת טרייה תשמח לקבל.

“מה, לא שמעת? זאתי מהפיתוח ילדה אתמול!”

לידה תופסת אותנו לא אחת בהפתעה, אז מה עושים בקשר למתנה כאשר אתם תקועים במשרד ואין לכם זמן לצאת ולחפש מתנה? למזלנו בעולם של היום מספיק להכנס לגוגל ולחפש “מתנות ליולדת עם משלוח” בשורת החיפוש כדי למצוא את המתנה המושלמת. חמש דקות הן כל מה שתזדקקו לו כדי לבחור מתנה יפה ומרשימה, לקנות אותה אונליין ולדאוג שתגיע לחדר הלידה עם שליח והקדשה אישית – אפילו למחרת היום.

אין יותר דאגות וצורך בלתכנן במשך זמן רב מראש את המתנה כי ברגע האמת, כפי שחוקי מרפי קובעים, בדיוק תהיו באמצע של פרוייקט לחוץ שלא יאפשר לכם לגשת ולבחור, ואולי אפילו לא לגשת לדואר כדי לשלוח מתנה שכבר בחרתם מראש. ברגע האמת תוכלו פשוט להכנס לאתר, לבחור את המתנה הכי מרשימה שתתאים בדיוק למאורע, ולהבטיח כי היא תגיע ארוזה ומהודרת, מרגשת ומפתיעה, בדיוק בזמן, בדיוק למקום הנכון.

פרחים? אולי היא בגלל אלרגית לפרחים!

ניני פינקי מאנקי מתנה ליולדתהמעמד הזה של קבלת זר פרחים הוא מעמד מרגש מעין כמותו. אך משלוח מתנות לידה משמר את המעמד של קבלת הזר, עם יתרון מוסף של של פריטים שימושיים במקום פרחים. הפרחים ינבלו וימותו בסופו של דבר, אז בניגוד לפרחים, עם פריטים שימושיים כמו בגדים וציוד לטיפול בתינוק, האם הטרייה לא תשאר עם פרחים נבולים, אלא עם טעם זכרון מאוד אוהב עליכם, כי שלחתם לה מתנה שהיא תמשיך לעשות בה שימוש במשך זמן רב.

מתנה ליולדת שומרת לא רק על הריגוש במעמד קבלתה, אלא גם תשמור קצת על היולדת והילוד. בתי חולים ויולדות רבים אינם מעוניינים לראות זרי פרחים במסדרונות. פרחים עלולים לעורר אלרגיות, לגרום לגודש ואף משמשים מקום מסתור לחיידקים. זו הסיבה שבבתי יולדות רבים אסור להחזיק פרחים בחדרים. מתנות לתינוקות של ניני פותרות את הבעיה באופן מושלם. התחושה בקבלת חבילה של ניני הרבה יותר מרשימה וחמה מאשר קבלת זר פרחים, וכאמור, כל אותן מגבלות וחסרונות שקיימים בזרי הפרחים אינם רלבנטיים למתנות ללידה עם משלוח של ניני.

admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים